Hakkımızda

Hijyen ve temizliği ön planda tutan kurumumuz Trabzon'a hizmet vermeye başlamıştır.Trabzon Temizlik 61 olarak ücretsiz servis aracımız ile size en uygun zamanda halılarınızı evinizden teslim alıyor, evinize teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında halı, yorgan ve battaniye, koltuk ve stor gibi ürünlerin temizliği bulunmaktadır.

Neden Trabzon Temizlik?

Bilimsel araştırmalar sonucunda bir insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram ölü deri döküldüğü, ortalama büyüklükte bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz oluştuğu, bu tozların birçok hastalığa sebep olduğu tespit edilmiştir.

Yine araştırmalar sonucunda , alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı en tehlikeli bölgenin evlerde kullanılan halıların olduğunu söyleyen araştırmacılar: "Neredeyse tüm evlerde bulunan akarlar önemli bir alerjen üreticisidir. Sıcağı, nemli ortamları severler. Halıların, üstteki tüylü kısımdan çok sert olan taban bölümüne kaçmayı tercih ederler. Kullandığınız halılarınızı her hafta normal, ayda bir de yoğun temizlik yapın. Yılda en az bir kez profesyonel bir firmaya başvurun" demektedirler.

Bu araştırma sonuçlarından da anlaşılacağı gibi insanların evlerinde en çok temas ettiği halıların sağlık açısından potansiyel bir tehlike olduğu gerçeğini anlamak güç değildir. Bunun yanında Türk ailesinin yapısı gereği insanlar halılarını her yıl yıkamak zorunluluğu hissetmektedir. Gerek hızla gelişen apartmanlaşma gerçeği, gerek günümüzde çalışan bayanların çokluğu gerekse Türk insanının değişen sosyoekonomik yapısı halı temizleme işinin bir sektör haline gelmesine sebep olmuştur.
Bu sektörde kendimize güveniyor ve hijyene çok önem veriyoruz...

Hizmetler

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev ve İş Yeri Temizliği

Merdiven Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Taşınma Öncesi Temizlik

trabzon halı yıkama, trabzonde halı yıkama, trabzonde halı yıkama firması, trabzonde halı yıkama fabrikası, halı yıkama trabzon, trabzon halı yıkama firması, trabzon halı yıkama fabrikası